Hotel Kráľová, 23.10.2021 

Jesenná svadba inšpirovaná svadobným konceptom "boho pampas grass" v prírodných farbách s blush pink akcentom. Dokonalý súlad ročného obdobia, štýlu, farebnosti a miesta svadby. 


" Ďakujeme za krásnu výzdobu, promptnosť a úžasné jednanie.  Veľká spokojnosť, určite odporúčame!"

Karin Šuleková


Svadba 28.8.2021, Tajov

Jemné smotanové tóny, zlaté doplnky a bohatá kvetinová výzdoba. 


Hotel Residence, Donovaly, 21.8.2021

Kvetinová, takú svadbu si vysnívala naša nevesta Janka a my sme sa jej túto predstavu snažili splniť do bodky. 


" Boli sme veľmi spokojní."

Jana Vavrová


Pálenica Jelšovce, 7.8.2021

Letná svadba plná farieb a lokálnych kvetov z našej záhrady. 


Ivka a Ľubko, Hotel Tenis, Zvolen, 10.7.2021

Ruže, eukalyptus, strieborné doplnky a veľa sviečok. 


Janka a Jakub, Kráľová, 26.6.2021

Čistý a nadčasový svadobný koncept s dominanciou bielej farby v kvetinovej výzdobe, zlatými doplnkami a zelenými vetvičkami. 


Peťka a Miro,10.04.2021

Malá svadba v domácom prostredí s úžasnou atmosférou. Netradičná farebná kombinácia s čierno-zlatými doplnkami, bordovou ružou a modrým kotúčom
dokonale zapadli k štýlu extravagantnej nevesty. 


Miška a Maťo, Tri Duby, 12.9.2020

Najobľúbenejšia farebná kombinácia svadobnej výzdoby s bohatou kvetinovou dekoráciou a ružovými doplnkami. 


" Dievčatá z kreativnasvadba.sk dokázali pretaviť častokrát aj nevyslovené myšlienky do absolútne úžasného výsledku. Kreativita, svieže nápady a profesionalita s akou pristupovali k príprave našej svadby sa len tak nevidia. Od začiatku až do konca som nemala najmenších pochýb o tom ako to celé dopadne a finálna realizácia sa nie len nám, ale aj našim hosťom veľmi páčila a dotvorila tak celú atmosféru svadby. Ďakujeme "

Michaela Ďurecová


Veronika a Ondrej, Kráľová, 12.9.2020

Biela a zelená. Jednoduchá kombinácia farieb, kvetín a doplnkov vytvorili nadčasový svadobný dizajn, ktorý sa hodí takmer do každého priestoru. 

Ivana a Adam, Poľana Zvolen, 5.9.2020

Svadba v štýle "greenery" s dominantným eukalyptom a ružami v pudrových farbách. 

Gabriela a Martin, Zámok Vígľaš , 29.8.2020

Svadba v Reštaurácii  Anjou Court na Zámku Vígľaš. Biela farebná téma s doplnkovými kvetmi v pastelových odtieňoch, zlatými doplnkami
a romantickými svetielkami za hlavným stolom. 

Lucia a Štefan, Kráľová, 15.8.2020

Vintage svadba v záhrade horského hotela. Mladomanželia vsadili všetky karty na pekné počasie a rozhodli sa pre obrad pod holým nebom. My sme urobili všetko preto, aby ich veľký deň bol naozaj nezabudnuteľný a hotelovú záhradu sme doslova obsypali dekoráciami. 

Barbara a Peter, Palace Sliač, 1.8.2020

Krásna letná svadba so svetlomodrou farebnou témou, zlatými doplnkami a kvetinovou výzdobou v pastelových odtieňoch. 


" Kreatívna svadba nám spravila krásnu výzdobu a vieme, že sa môžeme vždy spoľahnúť na priateľský a tvorivý prístup. Super výsledok je zaručený najmä vďaka tomu, že to dievčatá baví a robia svoju prácu naozaj výborne.

Ďakujeme Lucka a Ľudka, aj vďaka vám budeme mať krásne spomienky na našu svadbu."

Barbara Danihelová


Dadka a Maťo, Hotel Kráľová, 7.3.2020

Jarná svadba s voňavou fréziou a nežným iskerníkom, strieborné doplnky a romantická atmosféra horského hotela.


"Dievčatá z kreatívnej svadby nám spravili svadbu podľa našich predstáv."

Dadka Šišmišová


Lucka a Michal, Hotel Kráľová, 31.8.2019

Svadba pod holým nebom v "boho" štýle. Prírodné dekorácie, drevo, slama, mach, sviečky, svetielka a pohodová atmosféra. 


"Milé dámy, páni a všetci, ktorí čítate túto recenziu, lebo si chcete vybrať najlepšie, ste na správnom mieste. Baby, ktoré stoja za kreatívnou svadbou vedia, prečo si pre svoju prácu zvolili práve tento názov. Naša svadba sa niesla v boho štýle a keď sme sa o nej s babami rozprávali, hneď som vedela, že to bude dokonalé. Výzdoba sobášneho miesta, miesta hostiny, foto stena pred vodopádom, candy bar, stôl s darčekmi a spomienkami - to všetko prispelo k pozitívnym emóciám, ktoré na našej svadbe plávali vzduchom. Mala som pocit, že sa nadchli pre každý detail, ktorý som spomenula a čo viac, ešte ho zdokonalili a pridali veciam šmrnc. Svadbu sme mali pod holým nebom - sobáš aj hostinu - a všetko mali baby z Kreatívnej svadby perfektne zvládnuté. Veľmi oceňujem hand made prvky, ktoré sa objavili v rámci výzdoby. Tieto tvorivé duše s radosťou kombinovali prvky prírody - slamu, mach, prútie, drevo, čipku... Všetko bolo premyslené do poslednej drobnosti. Väčšinu starostí s výzdobou sme nechali na nich a dopadlo to naozaj nad naše očakávania. Svojou prácou prispeli k neopakovateľnej atmosfére našej svadby, ktorú ocenili aj naši priatelia a rodina. My sami sme si každý detail užili. Sme si istí, že sme nemohli spraviť lepšie rozhodnutie. Ďakujeme."

Lucia Kleinová


Paťa a Stanko, Hotel Kráľová, 6.7.2019

Horské prostredie, pestrofarebné lúčne kvety a krásna letná svadba vo vidieckom štýle. 

Gabriela a Jan, Hotel Gala, Hronsek, 11.5.2019

Pudrové odtiene ruží doplnené marhuľkovou matiolou a bielou hortenziou. Kvetinová, trblietavá a luxusná jarná svadba v krásnom prostredí. 


"Kreatívnu svadbu jednoznačne odporúčam. Kočky majú profesionálny prístup, je s nimi perfektná komunikácia a snažia sa vyhovieť všetkým požiadavkám. A výsledok? Dokonalá výzdoba, ktorá je nad očakávania. Ďakujem za všetko" 

Gabriela Jestřábová


Petra a Andrew, Hotel Gala Hronsek, 28.7.2018

Bohaté zdobenie exteriéru aj interiéru, jemné farby kvetov a nádherné prostredie hotelovej záhrady uprostred horúceho leta, to je tá ideálna kombinácia, ktorá vytvorila nezabudnuteľnú svadobnú atmosféru. 


"Uzasna spolupraca, profesionalny pristup, krasna svadobna vyzdoba. Boli sme velmi spokojni so svadobnou vyzdobou od Kreativnej svadby. Dakujeme a prajeme vela spokojnych klientov"

Petra Doyle


Lívia a Patrik, Pálenica Jelšovce, 27.7.2018

Nádherný exteriér Jelšovskej pálenice. Jednoduchá kvetinová výzdoba, jemné zlaté vázičky a drevené dekorácie. Obrad v záhrade a hostina na zastrešenej terase pri jazierku. Romanticky krásna svadba. 


"Dievčatá z Kreatívnej svadby mi boli odporučené cez jednu známu, ktorej som bola na svadbe a jej výzdoba sa mi veľmi páčila. Neľutujem, že som dievčatá oslovila na vyzdobenie mojej svadby, lebo mi spravili jednu prenaaadheernu výzdobu.

Lívia


Světlana a Štefan, Masarykov dvor, 21.7.2018

"Greenery" svadba s dôrazom na prirodzenosť.  Veľké sviečky v skle a romantické svetielka za svadobným čelom. Voňavý eukalyptus, čistá biela s jemnou krémovou, úžasná kombinácia pre nevesty, ktoré milujú minimalistický štýl. 


" Od prvního okamžiku mi bylo jasné, že agentura, kterou jsem si vybrala je ta pravá, a každým dnem se mi to jen potvrzovalo. Oni opravdu ví, co dělají. Komunikace, kreativita, přesnost a fantastické nápady to je to, co je liší od ostatních agentur. Pokud chcete svatbu jako z pohádky, zavolejte kreativní svadbe, oni s vámi všechno proberou a poradí. Vůbec to nemusí být svatba za obrovské peníze. Moje svadba dopadla přesně tak, jak určitě chcete aby dopadla vaše svadba. Přesně podle mojich představ. Když mne můj muž nesl na rukou za svatební stůl, a já poprvé viděla všechno to, co jsem si do té doby jen přestavovala ve svých snech.Žasla jsem, jak se jim to podařilo ze sna udľlat přesnou, ba ještě krásnější realitu. "

Světlana Mravcová


Kristína a Patrik, Masarykov dvor, 7.7.2018

Pastelové flower boxy s úžasnými pivonkami a voňavým eukalyptom. Bohato zdobená kvetinová slavobrána a jedinečný exteriér jazdeckého areálu Masarykov dvor. 


" Môžem len odporučiť túto svadobnú agentúru. S výzdobou sme boli nadmieru spokojní, bola podľa našich predstáv. Kvietky ešte dva týždne po svadbe rozvonianali u nás doma. Kočky sú veľmi šikovné, majú zlaté ručičky

Kristína Ľuptáková


Peťka a Maťo

Hotel Poľana Zvolen, 17.6.2017


Paťka a Ondrej 

Hotel Poľana Zvolen, 3.6.2017


Zlatý Dukát, Zvolenská Slatina 13.8.2016


Melka a Borko

Hotel Národný dom, Banská Bystrica 11.6.2016


Katka a David

Hotel Tenis, Zvolen 30.4.2016


Lucka a Peter

Zlatý Dukát, Zvolenská Slatina, 18.7.2015