Tri Duby Sliač, 20.1.2024

Zimná svadba s jarnou atmosférou vo farbe roka 2024 "peach fuzz"

Zvolen, 7.10.2023

Pampová svadba v jemných odtieňoch so zlatými doplnkami

Gader, 15.9.2024

Svadba v jesenných farbách s dáhliami z našej Záhrady KS. 

Kriváň, 10.6.2023

Moderná svadba s gypsomilkou a pudrovými ružami. Zlaté doplnky a béžové textílie doplnili neutrálnu farebnú paletu a celkový minimalizmom inšpirovaný dizajn. 

Hotel Kráľová, 10.6.2023

Elegantná svadobná výzdoba s pivóniami, sklenenými a zlatými doplnkami. 


Hotel Kráľová, 6.5.2023

Jarné kvety a pastelové farby v aranžmánoch s jemným akcentom "boho" vytvorili veľmi efektnú dekoráciu v priestoroch horského hotela neďaleko Zvolena. 


Hotel Palace, Sliač, 6.5.2023

Bielo-zlatá kombinácia farieb a materiálov doplnená greenery aranžmánmi je už niekoľko rokov najobľúbenejším svadobným dizajnom. 


Galicia Nueva, Halič 24.2.2023  

Malá svadba v rodinnom kruhu na krásnom zámku. Bohaté kvetinové dekorácie z jarných kvetov v tlmených odtieňoch a jemných pastelových farbách a zlaté doplnky. 

Hotel Theresia, Kunerád, 16.9.2022

Jesenná pampová svadba s dáhliami v romatickom prostredí neďaleko Žiliny. 

Ekoma Zvolen, 27.8.2022

Levanduľová téma svadobného konceptu dokonale zapadla do rustikálne ladeného priestoru "stodoly" v horskom prostredí neďaleko Zvolena. 


" Kreatívnu svadbu sme si vybrali pretože sme chceli svadbu, ktorá bude jednotná v predstave, dekorácii i prevedení. Chceli sme rustikálnu bohémsku svadbu "v stodole" a v západnom štýle. Kreatívna svadba nielen vyhovela našim požiadavkam ale aj poskytla vedomosti a názory založené na rokoch skúseností.
Pomohli nám doladiť našu predstavu do detailov. Skvelo zvládli menšie krízovky, ktoré sa svadbám nevyhnú.

Chceli sme svadbu ktorá bude mať dušu a Kreatívna svadba nám v tom pomohla. Pomohli nám urobiť náš deň nezabudnuteľným. S Luciou sa veľmi dobre a ľudsky komunikuje a jedná. Rozhodne odporúčame! "

Katarína Lipták Halásová

Rozvoj, Krupina, 8.7.2022

Pastelová paleta farieb tvorila základ navrhovaného dizajnu tejto krásnej letnej realizácie. Napriek tomu, že sme sa s nevestou nikdy osobne nestretli a komunikovali len v online priestore, svadobná výzdoba dopadla nad očakávania a sme nesmierne vďační za obrovskú dôveru, ktorú sme od tohto svadobného páru dostali. 


" Odviedli ste neskutočne dobrú prácu, sme radi, že sme si vybrali práve Vás! Ďakujeme Vám za naozaj skvelý a profesionálny prístup, ktorý ste za celý čas ako sme spolu komunikovali prejavovali. Odporúčame Vás všetkými 10/10!

Prajeme Vám len to najlepšie a ešte veľa takých vydarených projektov, ako bola naša svadba!"

manželia Kristínka a Peťo Lendvorskí

 KD Vajnory, Bratislava, 2.7.2022

Pampové trávy a zemité farby, obrad v parku v boho štýle a skvelá patria mladých ľudí, taká bola svadba Katky a Patrika. Pohodová atmosféra, uvoľnenosť a neopakovateľné momenty sa niesli celou realizáciou, veď posúďte sami.


" Ešte raz ďakujeme, neviem sa vynadívať na tú krásu čo ste vytvorili. Ten obrad bol magický a tie fotky mi len pripomenuli aké to bolo nádherné. A z tej kytice som stále paf. Ste skvelé "

Katarína Uhríková

Hotel Luna, Žiar nad Hronom, 6.5.2022

Svadobná výzdoba v štýle "Greenery" s bielymi kvetmi a sklenenými doplnkami. Elegantné priestory a náš navrhnutý koncept spolu krásne ladili vďaka malým detailom, ktoré sme vyrábali na mieru práve pre tento svadobný pár. 

" Svadobnú agentúru Kreatívna svadba vrelo odporúčam. Od komunikácie až po samotnú realizáciu. Naladia sa na váš vkus, pomôžu, poradia, konzultujú s vami dôležité detaily, no zároveň sú samostatní a svoju prácu robia profesionálne. Boli sme veľmi spokojní.

Special thanks patrí Lucke, ktorá sa starala o výzdobu na našej svadbe. :-) ."

Lucia Štefanovičová

Hotel Kráľová, 23.10.2021 

Jesenná svadba inšpirovaná svadobným konceptom "boho pampas grass" v prírodných farbách s blush pink akcentom. Dokonalý súlad ročného obdobia, štýlu, farebnosti a miesta svadby. 


" Ďakujeme za krásnu výzdobu, promptnosť a úžasné jednanie.  Veľká spokojnosť, určite odporúčame!"

Karin Šuleková

Hotel Residence, Donovaly, 21.8.2021

Kvetinová, takú svadbu si vysnívala naša nevesta Janka a my sme sa jej túto predstavu snažili splniť do bodky. 


" Boli sme veľmi spokojní."

Jana Vavrová

Miška a Maťo, Tri Duby, 12.9.2020

Najobľúbenejšia farebná kombinácia svadobnej výzdoby s bohatou kvetinovou dekoráciou a ružovými doplnkami. 


" Dievčatá z kreativnasvadba.sk dokázali pretaviť častokrát aj nevyslovené myšlienky do absolútne úžasného výsledku. Kreativita, svieže nápady a profesionalita s akou pristupovali k príprave našej svadby sa len tak nevidia. Od začiatku až do konca som nemala najmenších pochýb o tom ako to celé dopadne a finálna realizácia sa nie len nám, ale aj našim hosťom veľmi páčila a dotvorila tak celú atmosféru svadby. Ďakujeme "

Michaela Ďurecová

Lucia a Štefan, Kráľová, 15.8.2020

Vintage svadba v záhrade horského hotela. Mladomanželia vsadili všetky karty na pekné počasie a rozhodli sa pre obrad pod holým nebom. My sme urobili všetko preto, aby ich veľký deň bol naozaj nezabudnuteľný a hotelovú záhradu sme doslova obsypali dekoráciami. 

Barbara a Peter, Palace Sliač, 1.8.2020

Krásna letná svadba so svetlomodrou farebnou témou, zlatými doplnkami a kvetinovou výzdobou v pastelových odtieňoch. 


" Kreatívna svadba nám spravila krásnu výzdobu a vieme, že sa môžeme vždy spoľahnúť na priateľský a tvorivý prístup. Super výsledok je zaručený najmä vďaka tomu, že to dievčatá baví a robia svoju prácu naozaj výborne.

Ďakujeme Lucka a Ľudka, aj vďaka vám budeme mať krásne spomienky na našu svadbu."

Barbara Danihelová

Dadka a Maťo, Hotel Kráľová, 7.3.2020

Jarná svadba s voňavou fréziou a nežným iskerníkom, strieborné doplnky a romantická atmosféra horského hotela.


"Dievčatá z kreatívnej svadby nám spravili svadbu podľa našich predstáv."

Dadka Šišmišová

Lucka a Michal, Hotel Kráľová, 31.8.2019

Svadba pod holým nebom v "boho" štýle. Prírodné dekorácie, drevo, slama, mach, sviečky, svetielka a pohodová atmosféra. 


"Milé dámy, páni a všetci, ktorí čítate túto recenziu, lebo si chcete vybrať najlepšie, ste na správnom mieste. Baby, ktoré stoja za kreatívnou svadbou vedia, prečo si pre svoju prácu zvolili práve tento názov. Naša svadba sa niesla v boho štýle a keď sme sa o nej s babami rozprávali, hneď som vedela, že to bude dokonalé. Výzdoba sobášneho miesta, miesta hostiny, foto stena pred vodopádom, candy bar, stôl s darčekmi a spomienkami - to všetko prispelo k pozitívnym emóciám, ktoré na našej svadbe plávali vzduchom. Mala som pocit, že sa nadchli pre každý detail, ktorý som spomenula a čo viac, ešte ho zdokonalili a pridali veciam šmrnc. Svadbu sme mali pod holým nebom - sobáš aj hostinu - a všetko mali baby z Kreatívnej svadby perfektne zvládnuté. Veľmi oceňujem hand made prvky, ktoré sa objavili v rámci výzdoby. Tieto tvorivé duše s radosťou kombinovali prvky prírody - slamu, mach, prútie, drevo, čipku... Všetko bolo premyslené do poslednej drobnosti. Väčšinu starostí s výzdobou sme nechali na nich a dopadlo to naozaj nad naše očakávania. Svojou prácou prispeli k neopakovateľnej atmosfére našej svadby, ktorú ocenili aj naši priatelia a rodina. My sami sme si každý detail užili. Sme si istí, že sme nemohli spraviť lepšie rozhodnutie. Ďakujeme."

Lucia Kleinová

Paťa a Stanko, Hotel Kráľová, 6.7.2019

Horské prostredie, pestrofarebné lúčne kvety a krásna letná svadba vo vidieckom štýle. 

Světlana a Štefan, Masarykov dvor, 21.7.2018

"Greenery" svadba s dôrazom na prirodzenosť.  Veľké sviečky v skle a romantické svetielka za svadobným čelom. Voňavý eukalyptus, čistá biela s jemnou krémovou, úžasná kombinácia pre nevesty, ktoré milujú minimalistický štýl. 


" Od prvního okamžiku mi bylo jasné, že agentura, kterou jsem si vybrala je ta pravá, a každým dnem se mi to jen potvrzovalo. Oni opravdu ví, co dělají. Komunikace, kreativita, přesnost a fantastické nápady to je to, co je liší od ostatních agentur. Pokud chcete svatbu jako z pohádky, zavolejte kreativní svadbe, oni s vámi všechno proberou a poradí. Vůbec to nemusí být svatba za obrovské peníze. Moje svadba dopadla přesně tak, jak určitě chcete aby dopadla vaše svadba. Přesně podle mojich představ. Když mne můj muž nesl na rukou za svatební stůl, a já poprvé viděla všechno to, co jsem si do té doby jen přestavovala ve svých snech.Žasla jsem, jak se jim to podařilo ze sna udľlat přesnou, ba ještě krásnější realitu. "

Světlana Mravcová

Peťka a Maťo

Hotel Poľana Zvolen, 17.6.2017

Zlatý Dukát, Zvolenská Slatina 13.8.2016


Lucka a Peter

Zlatý Dukát, Zvolenská Slatina, 18.7.2015